Užitočné linky a stránky

Prehľad odkazov a stránok ktoré vám môžu byť nápomocné pri plánovaní a hľadaní dovolenkovej plavby na výletnej lodi.

* * * * *


  • Invia.sk - cestovná agentúra a autorizovaný predajca zájazdov renomovaných cestovných kancelárií. V ich ponuke nájdete aj Okružné plavby po celom svete, Plavby loďou po rozmanitom Stredomorí, Plavby loďou po Blízkom Východe a tiež Plavby za exotikou do Karibiku.
  • MSC Cruises - lodná spoločnosť- táto stránka nie je určená na predaj plavby, ale iba na informácie ohľadom MSC a jej plavieb, možnosť pozrieť si okruhy plavieb, palubný plán, konkrétne poschodia lode, rozdelenie kajút, zábavy, reštaurácií...
  • MSC kreuzfahrten - oficiálny predajca MSC plavieb, rakúska pobočka MSC slúžiaca aj pre slovenských zákazníkov, možnosť pozrieť si on-line plavby, voľné kajuty, cenové ponuky, celkovú cenu za kajutu...Cez túto stránku nie je možnosť zakúpiť si plavbu priamo, ale cez predajcu, ktorý má s rakúskou pobočkou zmluvu na predaj plavieb pre slovenských zákazníkov. /kontakt ponúkneme len v prípade záujmu/
  • Johoho - cestovná kancelária - rodinná firma, ktorá Vám pomôže splniť si sny o dovolenke na mieru nielen plavbou, ale aj rôznymi organizovanými výletmi a zážitkami po zakotvení v prístave.

Ostatné odkazy a partneri:

 

Koloidné minerály Jurassic – doplnok výživy vhodný aj pre športovcov

Fresh-Life.sk - Ringana unikátna čerstvá kozmetika a vitálne doplnky výživy

Sprchový filter DIOS zabezpečí zdravé prostredie v kúpeľni a vodu bez chlóru


Ak poznáte zaujímavú stránku, ktorá tu zatiaľ nie je uvedená, neváhajte nám ju poslať cez email, alebo kontaktný formulár, za čo vám vopred ďakujeme!